Tu jesteś: Wydarzenia » 2018 » Warsztaty dla orkiestry
Warsztaty dla orkiestry

10/03/2018 g.12:00

Dnia 10 marca 2018 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty dla orkiestry z Panią Eweliną Rożek-Jaworską,dyrygentem symfonicznym.W warsztatach udział wzięli uczniowie klas czwartych,piątych i szóstych,grający w orkiestrze.
Pani Ewelina z dużym poczuciem humoru i profesjonalizmem poprowadziła zajęcia z uczniami. w przystępny i ciekawy sposób opowiedziała również dzieciom o pracy
z profesjonalna orkiestrą. Dzięki rozwijającym i kreatywnym ćwiczeniom uczniowie na bieżąco mogli usłyszeć efekty swojej pracy. Na zakończenie warsztatów kilkoro uczniów na chwilę stało sie prawdziwymi dyrygentami.

Dziękujemy za rozwijające i twórcze warsztaty.