Konkurs Gramy gamy i etiudy w Filii w Nowogardzie
22/11/2013 g.13:00

22 listopada 2013 odbył się kolejny Szkolny Konkurs „ Gram gamy i etiudy” w  Szkole Muzycznej I st. w  Goleniowie, Filii w w Nowogardzie. Zorganizowany dla pianistów, aby każdy mógł wykazać się znajomością gam i umiejętnościami technicznymi. w każdej klasie jury wyłoniło laureatów, ale nie zawsze były to trzy miejsca, a oto wyniki: klasa II – i miejsce Brajan Szafran, II miejsce Konrad Kaczmarek, III miejsce Maja Cieplak, uczniowie przygotowani przez pana Siergieja Kożewnikowa; klasa III – i miejsce Piotr Glanc, uczeń pana Siergieja Kożewnikowa,  II miejsce Zuzanna Gurgul, uczennica pani Olesi Rudnickiej; klasa IV – i miejsce Anna Głębocka, uczennica pani Olesi Rudnickiej; klasa V – II miejsce exeqo Weronika Lalik, uczennica pana Siergieja Kożewnikowa i Wiktoria Pawłowska, uczennica pani Izabeli Kuzia, III miejsce Martyna Woźniak, uczennica pani Olesi Rudnickiej; klasa VI – wyróżnienie Adam Szpilkowski, uczeń pana Siergieja Kożewnikowa.

Gratulujemy!!!