Tu jesteś: Wydarzenia » 2016 » KOCERT KOLĘD
KOCERT KOLĘD

20/12/2016 g.17:00

We wtorek 20 grudnia o godz. 17:00 w sali widowiskowej GDK odbył się doroczny koncert kolęd przygotowany przez uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej I st. w Goleniowie. Ponad kilkudziesięciu wykonawców na scenie,  bogate brzmienie zespołów kameralnych, orkiestry i chóru, pełne radosnej spontaniczności wykonanie kolęd i pastorałek przez najmłodszych uczniów, subtelna poezja i zwięzłe słowo dotyczące tradycji bożonarodzeniowych - to wszystko złożyło się na barwny pejzaż przedświątecznego wieczoru. Licznie zgromadzona publiczność gromkimi brawami podziękowała artystom za piękny koncret i trud włożony w jego przygotowanie.

Greta Kurylak

P.S.

Bardzo serdecznie dziękujemy państwu Stasierskim za udostępnienie zdjęć.