Kolejne sukcesy naszych uczniów
27/03/2018 g.10:40

27 - 28 marca 2018r. w Pyrzyckiej Szkole Muzycznej I st. odbył się VI Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy i Altówkowy. Spośród 26 - osobowej grupy najmłodszej w gronie laureatów znaleźli się reprezentanci naszej szkoły:
Alicja Janus (kl. skrzypiec P. Pawła Tarały / akomp. P. Milena Palkaj) - i miejsce
Emilia Węgierska (kl. skrzypiec P. Roberta Cybulskiego / akomp. P. Milena Palkaj) - III miejsce
Nikodem Wrona (kl. skrzypiec P. Dominika Gugały / akomp. P. Izabela Kuzia) - III miejsce
Wyróżnienie II stopnia otrzymały również uczennice: Julia Mackiewicz z kl. i oraz dyplomantka Marlena Sygieda (kl. altówki P. Eweliny Stępień / akomp. P. Sławomir Siwiak).
Z kolei 7 - 8 kwietnia w VII Ogólnopolskim Konkursie Sonat dla klas skrzypiec i altówki szkół muzycznych I stopnia organizowanym przez Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną im. M. Jasińskiego w Szczecinie nasze dyplomantki (kl. skrzypiec P. Pawła Tarały / akomp. P. Milena Palkaj) zaprezentowały wymagający program w grupie najstarszej, również odnosząc sukces:
Anna Kierzynkowska - III miejsce (I miejsca nie przyznano)
Martyna Synówka - wyróżnienie
Gratulujemy!