loading...

 

W 2018 ROKU SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA w GOLENIOWIE OBCHODZI CZTERDZIESTOLECIE DZIAŁALNOŚCI


IV Regionalny Konkurs Fletowo- Klarnetowy-HARMONOGRAM

IV Regionalny Konkurs Fletowo- Klarnetowy-HARMONOGRAM
14/05/2018 g.10:10



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV Regionalny Konkurs Fletowo-Klarnetowy w Goleniowie

Szkoła Muzyczna I stopnia w Goleniowie

14 maja 2018r.

 

Godz. 9.30 – posiedzenie Jury

Godz.10.00 – rozpoczęcie Konkursu i przesłuchań Grupy I

 

  1. Bernard Bańka, SM I st. w Goleniowie

  2. Alicja Domańska, SM I st. w Goleniowie

  3. Emilia Baszuk, SM I st. w Goleniowie Filia w Nowogardzie

  4. Daria Kazberuk, PSM i i II st. w Stargardzie

  5. Alicja Belesta, PSM I st. w Szczecinie

  6. Gabriela Trzcińska, PSM I st. w Świnoujściu

  7. Bartosz Plackowski, PSM I st. w Krośnie Odrzańskim

  8. Antoni Bładyko, PSM I st. w Świebodzinie

  9. Wiktor Greczyński, PSM I st. w Kołobrzegu

  10. Wojciech Pawłowski, PSM I st. w Szczecinie

  11. Jonasz Nowak, SM I st. w Gorzowie Wlkp.

    Godz. 10.45

  12. Antoni Wolski, PSM I st. w Strzelcach Krajeńskich

  13. Wiktoria Starzyk, PSM I st. w Kołobrzegu

  14. Wiktoria Walkowiak, PSM I st. w Gryficach

  15. Emilia Gądek, PSM I st. w Świebodzinie

  16. Antonina Rakowska, OSM I st. w Szczecinie

  17. Julia Sowińska, OSM I st. w Szczecinie

  18. Maja Kinczel, PSM i i II st. w Słupsku Filia w Sławnie

  19. Zuzanna Gacek, PSM I st. w Świebodzinie

  20. Lena Wasij, PSM I st. w Strzelcach Krajeńskich

  21. Bruno Roszak, PSM I st. w Strzelcach Krajeńskich

  22. Michał Solak, PSM I st. w Świebodzinie

    Godz. 12.00

  23. Kaja Giergiel, PSM I st. w Pyrzycach

  24. Zofia Szydłowska, OSM I st. w Szczecinie

  25. Natalia Górnicka, SM I st. w Goleniowie

  26. Natalia Ludka, SM i i II st. w Szczecinku

 

Godz. 12.30 – 13.30 PRZERWA

 

Godz. 13.30 – Rozpoczęcie przesłuchań grupy II

 

  1. Antonina Beyer, PSM I st. w Kamieniu Pom.

  2. Emilia Bosak, OSM I st. w Szczecinie

  3. Bruno Kuczyński, SM i i II st. w Szczecinku

  4. Joanna Wołek, OSM I st. w Szczecinie

  5. Simon Tepper, PSM I st. w Krośnie Odrzańskim

  6. Emilia Szerszenowicz, ZPSM w Koszalinie

  7. Weronika Wernikowska, SM I st. w Gryfinie

  8. Miłosz Otto, SM I st. w Gryfinie

  9. Julia Smolarek, OSM I st. w Szczecinie

  10. Jan Karluk, PSM I st. w Szczecinie

    Godz. 14.45

  11. Jan Biernacki, PSM i i II st. w Stargardzie

  12. Patrycja Bortnowska, PSM I st. w Strzelcach Krajeńskich

  13. Natasza Chwieduk, OSM I st. w Szczecinie

  14. Antoni Zamłynny, PSM I st. w Strzelcach Krajeńskich

  15. Agata Tomaszewska, PSM I st. w Krośnie Odrzańskim

  16. Marianna Jarocka, PSM I st. w Świnoujściu

  17. Jędrzej Hankus, SM I st. w Goleniowie

  18. Katarzyna Olechnowicz, PSM I st. w Świebodzinie

  19. Zuzanna Gulbinowicz, SM I st. w Goleniowie

 

Godz. 16.30 KONCERT STUDENTÓW AKADEMII SZTUKI w SZCZECINIE

 

Godz. 17.30 Ogłoszenie wyników GRUPY i i II oraz KONCERT LAUREATÓW (wybranych przez organizatora)

 

UWAGA: Ok. godz. 13.30 wywieszona zostanie lista laureatów grupy i oraz lista uczniów
z grupy i wytypowanych do udziału w koncercie laureatów

 

Próby akustyczne możliwe są w godzinach: 9.00-10.00 oraz 12.30-13.30

© Copyright 2013 Szkoła Muzyczna I Stopnia w Goleniowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.