WITAMY na NASZEJ STRONIE!

Tu jesteś: Wydarzenia » 2017 » Goście w Muzycznej

Goście w Muzycznej
19/05/2017 g.20:30

Dnia 19.05.2017 r. Szkołę Muzyczną I st. w Goleniowie odwiedzili goście z przedszkoli: nr 4, nr 2, Bajkowa Akademia, Puchatkowa Kraina, Słoneczne Przedszkole, Tęczowe Przedszkole oraz oddziały zerowe ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz nr 4. Uczniowie naszej szkoły przygotowali dla nich trzy koncerty, podczas których prezentowali różnorodne utwory i zapoznawali dzieci z instrumentami, na których grają. Pomysłodawcą i organizatorem koncertów jest p. Hanna Szczepaniak, a pomagały jej p. Jolanta Kowalska i p. Małgorzata Przybysz. Serdecznie dziękujemy młodym wykonawcom i słuchaczom. Liczymy, że spodobało Wam się u nas i zechcecie spotkać się z nami już jako uczniowie naszej szkoły. Przypominamy o dniu otwartym 27 maja w godzinach 10.00-13.00 i o badaniach przydatności do nauki w szkole muzycznej w dniach 30-31 maja o godz. 17.00. Zapraszamy!

Oprac. M. Przybysz