W 2018 ROKU SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA w GOLENIOWIE OBCHODZI 40- LECIE DZIAŁALNOŚCI

Tu jesteś: Wydarzenia » 2017 » ART - DUO MUSIC FESTIVAL
ART - DUO MUSIC FESTIVAL

16/12/2017 g.11:00

W dniach 16 – 18 grudnia 2017r. w Wiedniu odbył się XIV „ART – DUO” MUSIC FESTIVAL,  w którym udział wziął nasz uczeń Mateusz Szwed z klasy akordeonu prowadzonej przez Pana Dawida Rydza. Werdykt Jury okazał się bardzo miłym zaskoczeniem dla samego Mateusza, ale i jego nauczyciela kiedy okazało się że jest zdobywcą drugiego miejsce w swojej kategorii wiekowej.
Również w rywalizacji konkursowej wziął udział także nauczyciel Mateusza, Pan Dawid Rydz. w kategorii zawodowej solistów został zdobywcą GRAND PRIX  Konkursu oraz Specjalnego Dyplomu Jury „A prize of sympathies of Jury”. Obu Panom serdecznie GRATULUJEMY!